Skup samochodów ciężarowych z dojazdem Katowice, Częstochowa, Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa i Małopolska

Prowadzimy skup ciężarówek i naczep do ciągników siodłowych już od ponad 8 lat. Chociaż nasza firma pochodzi ze Śląska, to oferta skupu dotyczy całej Polski i obejmuje wycenę z dojazdem. Skupujemy samochody ciężarowe, takich marek jak DAF, VOLVO, MAN, SCANIA i MERCEDES, niezależnie od stanu technicznego (oferta dotyczy zarówno nowych, jak i używanych modeli). Dobrze wiemy, że w przypadku sprzedaży samochodów ciężarowych jednym z głównych problemów generujących dodatkowe koszty dla sprzedającego, jest ten związany z transportem. Dlatego oferujemy dojazd i odbiór sprzętu od klienta, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą przyjechać do Państwa i skonsultować, czy podana przez nas wycena zadowoli również i Was, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnej presji i daje czas do niezbędny do rozważenia propozycji. Interesują nas zarówno same ciężarówki, jak i naczepy (w tym także wywrotki) nowe i używane. Płacimy gotówką lub przelewem, a dodatkowo wypowiadamy OC, dzięki czemu klient odzyskuje niewykorzystaną część składki ubezpieczeniowej.

SKUP CIĘŻARÓWEK UŻYWANYCH ŚLĄSK

W skupie P.H.U. Kramaszewski bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy. Taka postawa umożliwia nam skuteczne działanie na rynku ciężarówek używanych. Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Śląsk. Specyfika przedsiębiorstw działających w różnych branżach w tym regionie sprawia, że zapotrzebowanie na usługi transportowe, a co za tym idzie, również poziom eksploatacji samochodów ciężarowych, są bardzo duże. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, prowadzimy skup aut z dojazdem, a oferowane ceny, kompleksowa obsługa każdej transakcji oraz maksymalny profesjonalizm czynią z naszej firmy godnego zaufania partnera zarówno dla małego, średniego, jak i dużego biznesu. Od samego początku stawiamy na intensywny rozwój, dzięki czemu obecnie możemy działać na terenie całej Polski.

SKUP AUT CIĘŻAROWYCH UŻYWANYCH

Oferta dotyczy ciągników siodłowych niezależnie od stanu technicznego. Gwarantujemy dojazd w dowolne wskazane przez Państwa miejsce. Nasi rzeczoznawcy dokonują wyceny samochodu na podstawie marki, roku produkcji, przebiegu i, rzecz jasna, stopnia wyeksploatowania. Skupujemy wszystkie pojazdy (w tym również naczepy) od wspomnianych powyżej firm, oferując przy tym niezwykle konkurencyjne stawki.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z P.H.U. Kramaszewski, nawet gdy posiadają Państwo samochód o wątpliwej wartości? Po pierwsze, cechą charakterystyczną aut ciężarowych czołowych producentów jest ich niezwykła wręcz wytrzymałość. Sprawia to, że nawet w mocno zdezelowanych modelach duża część podzespołów może być użyta po raz kolejny, często bez konieczności poddania ich regeneracji. Po drugie niezależny rynek części wtórnych jest niezwykle chłonny, co za tym idzie, nawet gdy stan pojazdu wyklucza eksploatację, możliwości zarobkowe wciąż są atrakcyjne. Wszystko to sprawia, że za każdym razem nasza oferta finansowa stanowi znacznie lepszą alternatywę dla tej, która czeka na złomowisku. Przy tym charakteryzuje nas nieposzlakowana uczciwość, dlatego proponowane kwoty z pewnością nie będą niższe, niż przy sprzedaży na własną rękę!

Skup samochodów ciężarowych Warszawa, Łódź, Poznań (wielkopolska)

Naszą ofertę kierujemy m.in. do firm transportowych, w których przeprowadzana jest modernizacja floty pojazdów. Na terenie Warszawy, Łodzi czy Poznania, a także całej Wielkopolski, współpracowaliśmy również z podmiotami działającymi w branży budowlanej, zajmując się skupem samochodów ciężarowych od tego typu przedsiębiorstw. Jesteśmy też w stanie odebrać wybrane maszyny od klientów indywidualnych zainteresowanych ich sprzedażą na atrakcyjnych warunkach.

To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla przedsiębiorców ceniących swój czas, którzy muszą realizować poszczególne zadania, wykorzystując samochody ciężarowe. W przypadku ich awarii bądź konieczności nabycia nowego, lepiej przystosowanego do konkretnych zadań modelu, decydując się na ofertę naszego skupu, właściciele wspomnianych firm mogą liczyć na otrzymanie w bardzo krótkim czasie gotówki za sprzedany pojazd. Działamy też w południowej części kraju, w tym m.in. w Częstochowie, Katowicach oraz Wrocławiu. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Skup samochodów ciężarowych Częstochowa, Katowice, Wrocław

Proces zbycia opisywanych samochodów ciężarowych ich właściciele mogą zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy skontaktować się z nami i podać najważniejsze informacje na temat konkretnej maszyny, w tym dane związane ze stanem technicznym oraz prawnym. Następnym krokiem jest przeprowadzenie wspomnianej już wyceny. Po akceptacji zaproponowanej kwoty właściciel auta podpisuje umowę z pracownikiem reprezentującym skup. Warto przy tym pamiętać, że już na tym etapie dochodzi do unieważnienia dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Dokonywana jest także zapłata należności przez nasz skup samochodów ciężarowych funkcjonujący w: Częstochowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce.

Przeprowadzenie w taki sposób sprzedaży ciężkich maszyn daje możliwość sfinalizowania całej transakcji zaledwie w ciągu kilku godzin. To wygodne rozwiązanie, które sprawdza się również w przypadku modeli z nieważnym badaniem technicznym lub przeznaczonych do złomowania. Po więcej informacji zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!