Skup samochodów ciężarowych z dojazdem

Prowadzimy skup ciężarówek i naczep do ciągników siodłowych już od ponad 8 lat. Chociaż nasza firma pochodzi ze Śląska, to oferta skupu dotyczy całej Polski i obejmuje wycenę z dojazdem. Skupujemy samochody ciężarowe, takich marek jak DAF, VOLVO, MAN, SCANIA i MERCEDES, niezależnie od stanu technicznego (oferta dotyczy zarówno nowych, jak i używanych modeli). Dobrze wiemy, że w przypadku sprzedaży samochodów ciężarowych jednym z głównych problemów generujących dodatkowe koszty dla sprzedającego, jest ten związany z transportem. Dlatego oferujemy dojazd i odbiór sprzętu od klienta, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą przyjechać do Państwa i skonsultować, czy podana przez nas wycena zadowoli również i Was, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnej presji i daje czas do niezbędny do rozważenia propozycji. Interesują nas zarówno same ciężarówki, jak i naczepy (w tym także wywrotki) nowe i używane. Płacimy gotówką lub przelewem, a dodatkowo wypowiadamy OC, dzięki czemu klient odzyskuje niewykorzystaną część składki ubezpieczeniowej.

SKUP CIĘŻARÓWEK UŻYWANYCH ŚLĄSK

W skupie P.H.U. Kramaszewski bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy. Taka postawa umożliwia nam skuteczne działanie na rynku ciężarówek używanych. Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Śląsk. Specyfika przedsiębiorstw działających w różnych branżach w tym regionie sprawia, że zapotrzebowanie na usługi transportowe, a co za tym idzie, również poziom eksploatacji samochodów ciężarowych, są bardzo duże. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, prowadzimy skup aut z dojazdem, a oferowane ceny, kompleksowa obsługa każdej transakcji oraz maksymalny profesjonalizm czynią z naszej firmy godnego zaufania partnera zarówno dla małego, średniego, jak i dużego biznesu. Od samego początku stawiamy na intensywny rozwój, dzięki czemu obecnie możemy działać na terenie całej Polski.

SKUP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH UŻYWANYCH

Oferta dotyczy ciągników siodłowych niezależnie od stanu technicznego. Gwarantujemy dojazd w dowolne wskazane przez Państwa miejsce. Nasi rzeczoznawcy dokonują wyceny samochodu na podstawie marki, roku produkcji, przebiegu i, rzecz jasna, stopnia wyeksploatowania. Skupujemy wszystkie pojazdy (w tym również naczepy) od wspomnianych powyżej firm, oferując przy tym niezwykle konkurencyjne stawki.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z P.H.U. Kramaszewski, nawet gdy posiadają Państwo samochód o wątpliwej wartości? Po pierwsze, cechą charakterystyczną aut ciężarowych czołowych producentów jest ich niezwykła wręcz wytrzymałość. Sprawia to, że nawet w mocno zdezelowanych modelach duża część podzespołów może być użyta po raz kolejny, często bez konieczności poddania ich regeneracji. Po drugie niezależny rynek części wtórnych jest niezwykle chłonny, co za tym idzie, nawet gdy stan pojazdu wyklucza eksploatację, możliwości zarobkowe wciąż są atrakcyjne. Wszystko to sprawia, że za każdym razem nasza oferta finansowa stanowi znacznie lepszą alternatywę dla tej, która czeka na złomowisku. Przy tym charakteryzuje nas nieposzlakowana uczciwość, dlatego proponowane kwoty z pewnością nie będą niższe, niż przy sprzedaży na własną rękę!