Skup ciągników siodłowych z dojazdem

Oferujemy skup ciągników siodłowych z dojazdem. Przedmiotem oferty skupu mogą być ciągniki siodłowe z terenu całej Polski. Dysponujemy rozbudowanym systemem logistyczny, który pozwala nam na dobór sprzętu z dowolnie wskazanego przez Państwa miejsca. Dzięki temu Wasz zysk nie zmniejsza się o niemałe pieniądze (laweta dla starych i uszkodzonych modeli, paliwo dla ciągników na chodzie). Nawiązując do oszczędności, warto podkreślić, że od razu wypowiadamy OC, zatem część niewykorzystanej polisy nie przepada! W dodatku, jeśli nie są Państwo do końca pewni, jaką kwotę powinniście sobie zażyczyć za ciężarówkę, nasi specjaliści oferują, nie tylko dojazd, ale także wycenę i to przed sporządzeniem umowy. Pełna transparentność i nastawienie proklienckie to nasze największe zalety. Nasza oferta charakteryzuje się niezwykle konkurencyjnymi cenami. Samej wypłaty środków dokonujemy w sposób najbardziej dogodny dla Państwa - w gotówce lub przelewem. Jesteśmy zainteresowani pojazdami w każdym stanie technicznym.

CIĄGNIKI SIODŁOWE - SKUP

Prowadzimy skup samochodów ciężarowych takich marek, jak VOLVO, MAN, DAF, SCANIA i MERCEDES. Oferta dotyczy wszystkich modeli, niezależnie od stanu technicznego. Cechą charakterystyczną pojazdów z tej kategorii, a zwłaszcza produkowanych przez powyższe marki, jest nie tylko zaawansowana konstrukcja, lecz także niezwykła wytrzymałość oraz odporność. Nie bez powodu, ceny ciągników są wysokie nawet przy starszych modelach. Przy tym warto pamiętać, że bardzo wiele z podzespołów, nawet jeśli sama ciężarówka jest mocno uszkodzona, może zachowywać wysoką wartość i pełną sprawność. Dlatego, jeśli posiadają Państwo w swojej flocie auta (a także naczepy!), które Państwa zdaniem nadają się jedynie do zezłomowania, zachęcamy do kontaktu z naszymi rzeczoznawcami. Gwarantujemy co najmniej tak samo wysokie, a w znakomitej większości przypadków znacznie wyższe stawki, niż konkurencja. Przy tym odpowiadamy za kompleksową obsługę każdej transakcji, wyceniając i odbierając samochody ciężarowe z każdej części kraju.

W P.H.U. Kramaszewski nie tylko skupujemy, oferujemy także fachowe doradztwo przy zakupie nowych ciągników i naczep. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dogłębnej znajomości rynku, nasza firma może zaoferować Państwu profesjonalne wsparcie we wszystkich procesach związanych z flotą pojazdów - branża transportowa nie ma dla nas tajemnic. Zbiorcza sprzedaż starej generacji samochodów, wsparcie przy wymianie części lub wszystkich modeli, pośrednictwo handlowe, specjalistyczna asysta przy negocjacjach z kontrahentami lub dealerami, wycena, transport i wiele więcej. Przyjmiemy dowolną ilość maszyn, a zaoferowana kwota będzie stanowić niebagatelny wkład w zakup nowych rozwiązań, a co za tym idzie rozwój Państwa działalności.

Zachęcamy do ścisłej współpracy, która nie będzie ograniczać się jedynie do bezpośrednich transakcji. Jeśli macie Państwo informacje dotyczące ciężarówek na sprzedaż, prosimy o kontakt! Proponujemy atrakcyjną bonifikatę finansową (nawet do 500 zł) za pomoc w znalezieniu i zakupie ciągnika lub naczepy.