Skup naczep do ciągników siodłowych

Oferujemy skup naczep do ciągników siodłowych w jednej z korzystniejszych finansowo i kompleksowych propozycji dostępnych na rynku. W naszym skupie możecie Państwo sprzedać nowe i używane naczepy do ciężarówek, również w stanie technicznym, który uniemożliwia jazdę. Dysponujemy dopracowanym systemem logistycznym, dlatego odbiór sprzętu leży po naszej stronie i dotyczy całej Polski. Jest to jedna z form oszczędności, z której korzystają nasi klienci. Oprócz tego proponujemy wycenę z dojazdem bez konieczności deklarowania gotowości do sprzedaży. Pozwala to rozeznać się w posiadanych pojazdach i przyjąć solidną pozycję negocjacyjną. Zajmujemy się także doradztwem handlowym, dlatego nasze usługi można wykorzystać, gdy Państwa przedsiębiorstwo szykuje się, by wymienić posiadane ciągniki siodłowe, ciężarówki i naczepy na nowszą generację. Gwarantujemy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz ekspresową realizację, a przy tym nowoczesny i niezawodny sprzęt. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz biznesowych.

NACZEPY DO CIĘŻARÓWEK

Nasz skup naczep do ciągników siodłowych dotyczy każdego modelu wszystkich marek, niezależnie od stopnia wyeksploatowania. Naczepa jako pojazd wielkogabarytowy, niezależnie od stanu technicznego może posiadać bardzo dużą wartości. Nawet przy uszkodzeniach powypadkowych, czy związanych z wiekiem lub przebiegiem, znaczna część podzespołów oraz wyposażenia może zostać zregenerowana (o ile w ogóle zachodzi taka potrzeba), a następnie z zyskiem sprzedana na niezależnym rynku wtórnym części zamiennych.

Jednak pełne wykorzystanie potencjału sprzedażowego wymaga odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. W P.H.U. Paweł Kamaszewski od wielu lat intensywnie rozwijamy nasze kontakty handlowe oraz zaplecze technologiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko bardzo konkurencyjne ceny. Przy tym charakteryzujemy się niezwykłą skutecznością zarówno w znajdowaniu rynków zbytu, jak i fachowym doradztwie, gdy klientom potrzebne są nowe naczepy. Nasza oferta stanowi atrakcyjną alternatywę dla złomowania lub sprzedaży na własną rękę, np. za pośrednictwem branżowych portali.