Skup samochodów ciężarowych Scania

Szwedzka Scania to jedna z firm, której samochody ciężarowe są przedmiotem naszego skupu. Marka o historii sięgającej 1891 roku to jeden z najbardziej cenionych dostawców ciężarówek na rynku. Nowoczesne technologie oraz nastawienie na rozwój, które objawia się w sprawnym eliminowaniu wad z poprzednich generacji pojazdów to znaki rozpoznawcze, za które przedsiębiorstwo jest cenione przez kierowców i spedytorów z całego świata. Oferujemy skup nowych, używanych i niesprawnych samochodów ciężarowych Scania na terenie całej Polski. Dysponujemy odpowiednimi możliwościami transportowymi, by odebrać auto ze wskazanego przez klienta punktu. Jest to jeden z powodów, przez który warto sprzedawać nam swoje ciężarówki. Mobilność znajduje również wyraz w fachowej wycenie z dojazdem - dzięki temu wszelkie wątpliwości co do wartości pojazdu są rozwiewane, a klientowi jest łatwiej o podjęcie wiążącej decyzji. Jeśli decyzja to sprzedaż, wypowiadamy polisę OC, zapewniając zwrot niewykorzystanych środków poprzedniemu właścicielowi.

CIĄGNIKI SIODŁOWE SCANIA

Opinie na temat ciągników siodłowych marki Scania są niezwykle entuzjastyczne zarówno wśród specjalistów, jak i użytkowników. Jest tak nie tylko ze względu na szeroką gamę pojazdów przygotowanych do stawiania czoła wszystkim wyzwaniom, jakie niesie ze sobą nowoczesny transport. Szwedzka marka od lat jest ceniona w równym stopniu za ponadprzeciętną jakość, a także design i innowacje. Firma specjalizuje się w produkcji dopracowanych aut, sprawdzających się równie dobrze w warunkach miejskich, transporcie regionalnym, długodystansowym oraz pracy w najbardziej wymagającym środowisku. Ich cechy charakterystyczne to bardzo dobre własności jezdne i znakomita widoczność.

W P.H.U. Kamaszewski od lat prowadzimy skup samochodów ciężarowych Scania. Oferta dotyczy pojazdów w każdym stanie technicznym, a oferowane ceny należą do najwyższych na rynku. Jeśli szukają Państwo solidnego i doświadczonego partnera przy sprzedaży, wymiany lub rozbudowy swojej floty samochodowej opartej na ciężarówkach szwedzkiego producenta, zachęcamy do kontaktu!