Skup samochodów ciężarowych Volvo

Od roku 1928, kiedy powstały pierwsze modele samochodów ciężarowych VOLVO, upłynęło niemal stulecie. W tym czasie szwedzka marka stała się największym europejskim producentem ciężarówek. Pojazdy rodem ze Szwecji cenione są przez specjalistów od spedycji i kierowców za najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz troskę o środowisko naturalne. W naszym skupie stawiamy na niezawodność i żywotność, dlatego nie mogło zabraknąć miejsca dla VOLVO. Interesują nas ciężarówki nowe, używane oraz niesprawne, w dowolnym stanie technicznym. Skup swoim zasięgiem obejmuje nasz cały kraj - dysponujemy korzystnymi rozwiązaniami logistycznymi i to po naszej stronie jest odbiór towaru pod wskazanym przez klienta adresem. Jeśli nie jesteście Państwo do końca przekonani o sprzedaży, zachęcamy do skorzystania z usługi wyceny na dojazd. Nasi specjaliści podadzą Państwu kwotę, jakiej możecie spodziewać się za swoje samochody ciężarowe bez konieczności podpisywani umowy sprzedaży! Do tego, ponieważ wypowiadamy OC, pozostałe składki trafiają z powrotem na Wasze konto!

CIĘŻARÓWKI VOLVO

Rodzina samochodów ciężarowych Volvo jest bardzo szeroka. Wszystkie modele projektowane są z myślą o jak najniższych kosztach eksploatacyjnych - maksymalnej wydajności czy możliwie najniższym spalaniu. Przy tym odznaczają się one bardzo satysfakcjonującą mocą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, gwarantującymi kierowcom, a także przewożonej zawartości, wysoki poziom bezpieczeństwa. Rozbudowana gama modelowa marki obejmuje nie tylko specjalistyczne pojazdy do przewozu ciężkich ładunków w wymagających warunkach, lecz wiele uniwersalnych ciągników siodłowych do transportu, regionalnego, dystrybucyjnego czy długodystansowego. Klienci znajdą tu wysoce satysfakcjonujące rozwiązania dla długich tras i ruchu miejskiego.

Efektywność i rentowność idzie w parze z rozwojem technologicznym. Dlatego, jeśli stoją Państwo w obliczu wymiany swojej floty samochodowej, bazującej na szwedzkiej myśli konstrukcyjnej, P.H.U. Kamaszewski oferuje wyjątkowo korzystny skup, zarówno jeśli transakcja dotyczy ciągnika, jak i naczepy.