Skup samochodów ciężarowych Mercedes

Firmy Mercedes nie trzeba przedstawiać nikomu, kto jest, choć minimalnie, zorientowany w tematyce motoryzacyjnej. Legendarny niemiecki producent od wielu lat nie schodzi poniżej wysokiego poziomu w produkcji pojazdów, w tym samochodów ciężarowych. Niezawodność, funkcjonalność, najnowocześniejsze technologie i doskonałe wzornictwo to największe zalety, którymi odznaczają się ciężarówki Mercedes. Nasz skup nastawiony jest na nowe i używane samochody ciężarowe tej marki, a także modele w stanie technicznym uniemożliwiającym bezpieczną jazdę. Oferta skupu ciężarówek dotyczy całej Polski - dysponujemy dopracowanym systemem logistycznym, który pozwala nam na odebranie każdego sprzętu ze wskazanego miejsca. Mobilność to nasz znak rozpoznawczy. Proponujemy Państwu wycenę przedsprzedażową, którą bez konieczności wcześniejszego zawierania umowy przeprowadzają nasi pracownicy. W razie pomyślnych uzgodnień, od razu wypowiadamy polisę OC, dzięki czemu aktywne składki zostają zwrócone na Wasze konto. Płacimy gotówką lub przelewem.

SKUP CIĘŻARÓWEK MERCEDES

Arocs, Actros czy Atego - nazwy tych aut są rozpoznawalne i cenione przez specjalistów z branży transportowej na całym świecie. Od wielu lat Mercedes odpowiada za znakomitą gamę samochodów ciężarowych, przystosowanych do wszystkich zadań, z jakimi wiąże się transport dystrybucyjny, dalekobieżny oraz budowlany. Cechy charakterystyczne ciężarówek niemieckiej marki to design, wzorowa niezawodność, doskonała wydajność i unikalny komfort. Innowacyjne technologie idą w parze z dużą mocą oraz rozwiązaniami optymalizującymi pracę poszczególnych podzespołów w zależności od danego środowiska, a także właściwości przewożonych ładunków.

W P.H.U. Kramaszewski skupujemy wszystkie modele ciągników siodłowych Mercedes, niezależnie od stanu technicznego pojazdu. Gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji i wysokie stawki. Nasza oferta stanowi doskonałą alternatywę wtedy, gdy dokonują Państwo inwestycji w nową generację samochodów. Niebagatelna kwota uzyskana ze sprzedaży z pewnością przyczyni się do sprawnej rozbudowy posiadanej floty.