Skup naczep ciężarowych z dojazdem

Charakterystyczne naczepy ciężarowe na dobre wpisały się w drogowy krajobraz Polski. Nic w tym dziwnego, rozmaite wersje umożliwiają sprawny i bezpieczny transport dużych gabarytów oraz pokaźnych ilości mniejszych towarów i surowców. Jako firma specjalizująca się w skupie pojazdów ciężarowych, oferujemy również skup naczep używanych. Jesteśmy zainteresowaniu sprzętem w każdym stanie technicznym - od najnowszych modeli po używane, zdezelowane pojazdy, które nie pozwalają na bezpieczny załadunek i transport. Zarówno w przypadku używanych, jak i nowych naczep, jesteśmy w stanie zaoferować jedną z najlepszych cen na rynku. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, czy opłaci się Wam sprzedaż, proponujemy wycenę z dojazdem nie tylko na terenie Śląska, skąd pochodzimy, lecz w całej Polsce. Dzięki temu, bez konieczności podpisywania umowy, szybko ustalicie wartość posiadanych przyczep. Dojazd obejmuje oczywiście również odbiór naczepy we wskazanym miejscu. Oszczędność, wygoda i godziwy zarobek - to największe zalety, jakich mogą spodziewać się nasi kontrahenci.

NACZEPY UŻYWANE

Oferujemy skup wszystkich naczep do ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych oraz wywrotek niezależnie od stopnia wyeksploatowania. Używane pojazdy, zwłaszcza w złym stanie technicznym często trafiają na złomowisko. Jest tak, ponieważ przepisy dotyczące przewozu ładunków w sposób jasny i restrykcyjny określają, jaka naczepa nie może już być wykorzystywaną w tym celu. Fakt ten sprawia, że sprzedaż na rynku wtórnym może być bardzo trudna, o ile nie niemożliwa.

Tymczasem, mimo znacznych uszkodzeń, duża część wyposażenia i podzespołów w naczepie nadaje się do ponownego użytku, nawet bez konieczności regeneracji. Bardzo wiele zależy od prawidłowej wyceny. Właściwe oszacowanie wartości pojazdu wymaga zarówno doświadczenia, jak i fachowej wiedzy. W P.H.U. Paweł Kamaszewski zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych rzeczoznawców, których obszarem działania jest nie tylko Śląsk, lecz również pozostała część kraju. Jeżeli posiadacie Państwo naczepę do ciągnika siodłowego lub samochód ciężarowy o wątpliwej, Państwa zdaniem wartości, zachęcamy do kontaktu - gwarantujemy najlepsze stawki oraz kompleksową obsługę każdej transakcji.