Skup samochodów ciężarowych DAF

Proponujemy skup samochodów ciężarowych marki DAF na niezwykle korzystnych warunkach. Specjalizujemy się w najlepszych markach ciężarówek, więc wśród nich nie mogło zabraknąć również pojazdów od holenderskiego producenta. Ponieważ firma wyznaje filozofię projektowania na zamówienie, na rynku znajduję się dziesiątki tysięcy różnych wersji konkretnych modeli. Dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza części zamiennych oraz kompletnych pojazdów, których przeznaczenie pierwotne jest bardzo bliskie naszym klientom. W związku z tym przedmiotem oferty skupu są samochody ciężarowe w dowolnym stanie technicznym. Nasza kompleksowa oferta nie ogranicza się jedynie do przelania Państwu środków za zakupione ciężarówki. Oferujemy profesjonalną wycenę, która zapewni Wam kluczowe dane dla decyzji o sprzedaży. W razie pozytywnej weryfikacji naszej oferty zapewniamy odbiór z każdego miejsca w Polsce. Środki mogą do Państwa trafić albo w formie przelewu, albo gotówki, a same ceny są niezwykle atrakcyjne.

CIĘŻARÓWKI DAF

Najważniejsze zalety samochodów ciężarowych DAF to obok dużej dostępności, oszczędność paliwa, satysfakcjonująca ładowność i doskonały komfort kierowcy (dzięki przestronnym, luksusowym wnętrzom kabin). Holenderski producent jest bardzo popularny w naszym kraju, a wśród ciągników siodłowych wykorzystywanych przez polskie firmy spedycyjno-logistyczne dominują właśnie auta z Niderlandów. Słynne, cenione linie modelowe CF, XF i LF sprawdzają się w transporcie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Pojazdy są przystosowane do intensywnej eksploatacji, a dzięki innowacyjnym technologiom gwarantują maksymalną wydajność. Moc i ekonomia idą tu w parze z doskonałymi właściwościami jezdnymi.

W P.H.U. Kramaszewski skupujemy ciężarówki, a także naczepy DAF niezależnie od stopnia wyeksploatowania. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy maksymalizujemy zysk ze wszystkich aut. Skup prowadzony w taki sposób przekłada się nie tylko na rentowność naszej działalności, lecz przede wszystkim niezwykle konkurencyjną ofertę cenową, którą przedstawiamy naszym klientom!