Wycena samochodów ciężarowych i naczep do ciągników siodłowych

Jedną z największych zalet, na jakie mogą liczyć klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą, jest profesjonalna wycena samochodów ciężarowych i naczep do ciągników siodłowych. Skupujemy wszystkie samochody ciężarowe, takich marek, jak MAN, Scania, Volvo, Mercedes i DAF w każdym stanie technicznym, a także naczepy do ciągników siodłowych, wywrotek, ciężarowych i samochodowych. Nasza oferta odznacza się mobilnością. Dysponujemy rozbudowanym systemem logistyczny, który pozwala nam na odbiór pojazdów we wskazanym przez Państwa miejscu na terenie kraju. Z propozycją dojazdu wiąże się druga z dużych zalet z kategorii mobilności - nasi specjaliści na życzenie klienta dokonują fachowej wyceny w miejscu późniejszego odbioru. Co najważniejsze, nie wymagamy od Was deklaracji dotyczącej sprzedaży, ani podpisywania dokumentów lojalnościowych. Dzięki tej usłudze możecie Państwo przekonać się o wyjątkowości naszych cen względem rynkowych oraz proponowanych przez konkurencję. Sprawdza się ona doskonale także wtedy, gdy przedsiębiorstwo szykuje się do wymiany pojazdów na nowsze.

WYCENA NACZEP

Gwarantujemy uczciwe i profesjonalne oszacowanie wartości pojazdów, które przeznaczyliście Państwo na sprzedaż. Wycena naczep, której dokonuje nasz rzeczoznawca, uwzględnia wiele zmiennych, przede wszystkim stan techniczny i rok produkcji. Nie pomijamy także wartości wyposażenia. Bardzo często zapomina się, że ze względu na gabaryty przyczep, nawet mocno uszkodzony model wciąż zawierać może wiele w pełni sprawnych podzespołów. Dlatego nasza oferta dotyczy każdej naczepy, niezależnie od poziomu wyeksploatowania.

WYCENA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Dokładnie takimi samymi standardami kierujemy przy wycenie samochodów ciężarowych. Na zaproponowaną kwotę bardzo duży wpływ w tym wypadku mają również takie czynniki, jak marka czy przebieg. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi modelami najważniejszych producentów (o których wspominamy powyżej). Niezależny rynek części wtórnych jest bardzo chłonny, a nasza firma dzięki bogatemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy potrafi maksymalizować zyski nawet z najbardziej zdezelowanego samochodu. Ciężarówki, dzięki swoim rozmiarom, a także wysokiej jakości wykonania, nawet w najgorszym stanie posiadają bardzo dużą wartość, a wykorzystywane w konstrukcji elementy charakteryzują się żywotnością i wytrzymałością. Wszystko to sprawia, że ostateczna cena, jaką jesteśmy w stanie Państwu zaoferować, będzie prawdopodobnie najlepsza na rynku.

P.H.U. Paweł Kamaszewski to bezkonkurencyjny skup ciężarówek i naczep. Od wielu lat intensywnie rozwijamy naszą działalność, dokonując setek satysfakcjonujących transakcji rocznie, ciesząc się przy tym coraz większą popularnością wśród klientów. Jeżeli stoicie Państwo w obliczu wymiany części lub całości posiadanej floty albo posiadacie pojazdy, o bardzo wątpliwej Państwa zdaniem wartości, zachęcamy do kontaktu. Nasze usługi stanowią bezdyskusyjnie lepszą alternatywę dla złomowania, zwłaszcza kiedy uwzględni się darmowy odbiór na terenie całej Polski. Natomiast nieposzlakowana uczciwość podczas wyceny to gwarancja zysków nie mniejszych niż przy próbie sprzedaży na własną rękę!